کشتار مسلمانان میانمار توسط کفار افراطی (هلوکاست مسلمانان)

فـاشــــیـسم

علت کشتار وحشیانه مسلمانان در میانمار را

در این گفتار از استاد رحیم پور ازغدی جستجو کنیدکشتار بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم میانمار و تجاوز به بیش از ۵ هزار زن مسلمان توسط افراطیون بودایی که در بایکوت کامل خبری رسانه‌های غربی به وقوع پیوسته است، محدود به یک نزاع فرقه‌ای نبوده و بنا بر گزارشات، در راستای تلاش دولت میانمار برای اصلاحات مد نظر امریکا و پس از سفر کلینتون به این کشور اتفاق افتاده است.

 

ماجرا از این قرار است که دولت میانمار بنابر ادعای غربی‌ها به علت نقض حقوق بشر آنهم در رابطه با بودائیان، بیش از چند دهه است که مورد تحریم اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. اما در پی فشار بر دولت میانمار، بان کی مون سه سفر پی در پی به این کشور داشت و از دولت این کشور خواست اصلاحاتی در زمینه رعایت حقوق بشر انجام دهند.

پس از مذاکرات انجام گرفته دولت میانمار متعهد که اصلاحاتی را در زمینه رعایت حقوق بشر انجام دهد. از آن زمان بود که قوانینی بر ضد مسلمانان به تصویب رسید و کشتار مسلمانان توسط بودائیان افراطی آغاز گردید. پس از این کشتار بود که بان کی مون اعلام کرد جهان باید پاسخ خواسته ملت میانمار برای دستیابی به دموکراسی و پیشرفت را بدهد و تحریم‌های اقتصادی علیه این کشور را لغو کند.

وی طی سخنرانی در پارلمان میانمار همچنین خواستار کمک غرب به این کشور آسیای جنوب شرقی برای تکمیل اصلاحات مذکور شد. کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز با اشاره به تصمیم گیری وزرای خارجه این اتحادیه درباره میانمار از لغو تحریمها علیه این کشور خبر داد. اشتون اصلاحات دموکراتیک در میانمار دلیل لغو تحریمها علیه این کشور خواند.

لوگو های حمایتی جهت درج در وبلاگ:

http://up.vatandownload.com/images/98iu33tqu4p7v6glk4po.png

 

 

کمپین حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار

در روزهای اخیر کشتار مسلمانان میانمار از بحث‌های مهم در عرصه بین‌الملل بوده است. علیرضا قزوه شاعر انقلابی کشورمان نیز از این اقدام غافل نمانده در شعری به مصیبت جدیدی که مردم مسلمان میانمار به آن دچار شده‌اند، پرداخته است.

میانمار
هنوز مستعمره است
و آتش تهیه‌ این جنایت
هنوز از انگلستان و واشنگتن تدارک می‌شود
همیشه پای یک زن در میان است
زنی که از قاهره به تل آویو می‌رود
از تل آویو به کابل
و هر شب نقشه‌ کشتار را تدارک می‌بیند
فعالان صلح جهانی
برایش کف می‌زنند
پسر علی‌اف خوابش را می‌بیند
و شاه عربستان عکسش را کنار اجدادش گذاشته است
او همه جا می‌رود
اعراب شکم گنده از بوی ادوکلنش زبانشان بند می‌آید
میانمار هنوز مستعمره است
5بعلاوه یک سکوت می‌کند
کشتارها ادامه دارد
مردی شبیه چنگیز و هلاکو
تین سین
آتش پرستی فاشیست که قبل از همه
بودا را آتش زد
مردی از تار و پود خوک و شراب
با قلبی از لجن و کثافت
برادر دوقلوی زنی که موی بلوند دارد
و آمده است جهان را به هم بریزد
که حالم از شعار دموکراسی‌اش به هم می‌خورد
تین سین برادر دو قلوی خانم کلینتون است
خوش خدمتی‌اش را
با کشتار مسلمانان تمام کرد
حال آن که بودا به صلح می‌اندیشد
بودا تعلیم آرامش است و دوستی
تین سین اما نواده‌ هلاکوست
پسر غیر شرعی هیتلر است
اگر می‌دانستم به سانچی نمی‌رفتم
مجسمه بودا نمی‌خریدم
چرا که بودا و کریشنا در این کشتار
سکوت کرده‌اند و
بودای خوابیده در قفسه
انگار قصد بیدار شدن ندارد!

لینک های مرتبط :

نسل کشی مسلمانان در میانمار
نقشه میانمار

تشکیل ستاد حمایت از مستضعفان میانمار
قرار است این ستاد در بخش‌های مختلف در راستای فضاسازی داخلی و کمک‌های خارجی با تشکیل واحدهای مختلف شروع به کار کند.

واحد تولید محتوا (نماهنگ، فیلم، مصاحبه و یادداشت، طرح‌های گرافیکی و کاریکاتور) واحد جمع‌آوری کمک‌های مردمی در هیئات و معابر اصلی شهر ها برای راه‌اندازی کاروان‌های بشردوستانه و گسیل کاروان‌های مردمی و واحد رسانه و راه‌اندازی فضاهای خبری و فعال‌سازی پتانسیل شبکه‌های اجتماعی در جهت بسیج افکار عمومی از جمله واحدهای در نظر گرفته‌شده برای این ستاد مردمی است.
نخستین جلسه تشکیل این ستاد، فردا روز چهارشنبه رأس ساعت 18 با حضور دانشجویان و دغدغه‌مندان کشتار مستضعفان در میانمار، فردا در دفتر اتحادیه بین‌المللی امت واحده به نشانی خیابان ولی‌عصر، خیابان رشت، پلاک 67 برگزار می‌شود.

در این جلسه یک فعال مسلمان میانماری با ویدئوکنفرانس به تشریح وضعیت و شرایط اسفناک کشتار مسلمانان در این منطقه خواهد پرداخت.
/ 0 نظر / 31 بازدید